Ajastu tsüklid

Ajastu tsüklid on suured tsüklid ja nende tsüklite indeksid mõjutavad maailma globaalselt. Nad annavad meile teavet tuleva aja kohta k.a kriisiajad ja majanduslangused, kuid samuti uute trendide ja võimaluste ajakohad.

 Tsüklite kulgu ei ole võimalik vältida, kuid neid aegu ette teades ja tundma õppides võib nendeks valmistuda.

Kuulus prantsuse astroloog André Barbault (1921-2019), kes on mitmeid maailmasündmusi hämmastava täpsusega ette ennustanud kirjutas 2011 aastal et- 21.sajandi suurim majanduslik kõikumine toimub aastatel 2018-2026, kuid aastatel 2020-2021 on selle sajandi tsüklilise indeksi madalam punkt ning sellel ajal võib meid ähvardada tõsine oht. Võimalik et tuleb uus pandeemia, mis tundub nagu kukkumine kuristikku ja millega kaasneb ühiskonna murenemine. Kriisi keskmes on Euroopa, kuid kogu maailm “surutakse põlvili”

Astroloogias konjunktsioon tähendab vana perioodi lõppemist ja uue algamist. Saturn mis sümboliseerib piiranguid, kohustusi, struktuure, konkreetsust, konservatiivsust ja autoriteete, ja Pluuto mida seostatakse võimu, hävitamise, äärmuslike olukordade ning suurte rahadega kohtusid Kaljukitse märgis jaanuaris 2020. Saturni ja Pluuto konjunktsioon toimub 33-38 aasta tagant. Sel ajal ühiskonnas valitsevad kaos ja hirmuenergia, nung toimuvad suured murrangud. Eelmine Saturni/Pluuto konjunktsioon toimus Kaalude märgis, aastal 1982- siis oli tuumakatastroofi oht ja inimesed kartsid kolmanda maailmasõja puhkemist ning inimkonna hävitamist. Näiteks juunis 1982 kogunes miljon inimest Central parki, et nõuda tuumarelvastuse lõpetamist. Astal 2020 ka Marss ja Jupiter liitusid Saturni ja Pluutoga, moodustades planeetide kogumiku Kaljukitse märgis.

Majandust sümboliseerivad planeedid Jupiter ja Saturn kohtuvad iga 20 aasta tagant. Eelneva 240-ne aasta jooksul nende planeetide konjunktsioonid on olnud maamärkides, mille prinsiip on materiaalsus. (v.a 1980, kui nad kohtasid õhumärgis Kaaludes). Detsemris 2020 toimus Saturni ja Jupiteri kohtumine Veevalaja 0 kraadis, mis sümboliseerib uue ja täiesti erineva majandustsükli käivitumist ja uute trendide saabumist.