Postitatud

Kuu mõjudest ostu- ja müügiotsuste tegemisel ning investeerimistegevuses

Me kõik eeldame, et investeerimisotsuseid tehakse üdini ratsionaalselt, mitte emotsionaalselt. Kuid kas see ikka on nii?

Inimeste meeleolu kohta investeerimistegevuses ja kauplemises on läbi viidud mitmeid uuringuid, kus on avastatud, et Kuu faasid, Kuu asend ja Kuu kontaktid teiste taevakehadega mõjutavad inimeste meelt ja käitumist, info töötlemist, ostu- ja müügiotsuseid ja investeerimistegevust. Kuigi paljud professionaalsed investeerimisnõustajad võivad pidada taevakehade mõju spekulatiivseks, on ka USA Föderaalsüsteemis märgatud seost, mis viitab sellele, et taevakehade asendil on mõju investorite meeleolule ja seeläbi ka börsi kõikumisele.

Kuufaasid, Kuu liikumine sodiaagimärkides, Kuu kontaktid teiste taevakehadga loovad erinevaid energiamustreid, mis mõjutavad inimeste käitumist. Mõned sodiaagimärgid on seotud aktiivsuse ja optimismiga, samas kui teised muretsemise või melanhooliaga, eriti Kuu ja  planeetide vaheliste pingeaspektide puhul.

Kuu ja planeetide mõju ulatub ka ühiskondlike sündmuste, kauplemise ja investeerimise valdkonda, kuna kollektiivne energia mõjutab ka turu dünaamikat.

Väga märgatav on Kuu mõju lühiajalistes investeeringutes, sealhulgas päevakauplemises ja äritegevuses. Lühiajaliste investeeringute jaoks on välja töötatud Kuu rohelised ja punased perioodid. Roheline periood viitab sellele, et aktsiaturg toimib keskmiselt paremini ning see algab paar päeva peale kuuloomist. Punane periood algab aga üks päev enne täiskuud. On siiski oluline teada, nendes perioodides esinevaid erandeid. On mõistlik arvestada nii astroloogiliste kui ka teiste Kuu nähtustega, kuna see mitmekesistab perspektiivi ja suurendab võimalusi edukaks tegutsemiseks.

Kuu pingeaspektid teiste taevakehadega ja planeetide omavahelised pingeaspektid võivad mõjutada börsi liikumist ja äritehinguid rohelisel perioodil. Negatiivsete aspektide korral võib esineda börsi langust ja ebaõnnestunud äritehinguid just sel perioodil. Samas võivad positiivsed aspektid viidata tõusule, isegi punasel perioodil.

Päikesevarjutus põhjasõlme, Marsi, Saturni, Uraani, Neptuuni või Pluuto lähedal põhjustab börsis kaose.

Aktsiaturu tootlus on madalaim umbes viis päeva pärast geomagneetilist tormi

Kuu kaugus Maast  ja selle äärmuslik kõrvalekalle teekonnast, mida nimetatakse Kuu deklinatsiooniks, võib mõjutada turu irratsionaalseid kõikumisi. Kui Kuu on apogees (kaugel Maast) või perigees (lähedal Maale), võib see mõjutada inimeste sealhulgas investorite emotsionaalseid reaktsioone ning seeläbi finantsturgude käitumist.

Sihitu Kuu aeg – mitte miski mis  sel ajal ette võetkse ei anna loodetud tulemust. Mitte midagi konkreetset ei sünni.

Kuu asend sodiaagimärgis – Kuu faasid ja asend sodiaagimärgis mõjutavad inimese emotsioone. Emotsioonid omakorda mõjutavad inimese käitumist ning võimet vastu võtta informatsiooni ja teha otsuseid.

Majanduslikud võimalused ja väljakutsed peegelduvad astroloogilises kontekstis, kui pinge ja tasakaal erinevate taevakehade vahel. 

Inimesed kes on teadlikud kosmilistest tsüklitest ja mõistavad aja kvaliteeti, suudavad strateegiliselt valida hetki, mil universumi energiad toetavad nende eesmärke ja plaane. See võimaldab neil saavutada suuremat tasakaalu ja edu. Kuid neil kel puudub  teadmine universaalsetest seaduspärasustest võib esineda juhuslikkuse ja ootamatuste rohkust elus.

Astroloogiline Kuualmanahh 2024- abiks teadlikule ajaplaneerimisele

Almanahhist leiad  Kuu asendi ja liikumise sodiaagimärkides, Kuu aspektid teiste taevakehadega, sihitu Kuu ajad, varjutused ning lisaks veel planeetide omavahelised täpsed aspektid ja nende märgivahetused.

Almanahhi lugemiseks ei pea olema astroloogia ekspert, sest positiivse energiaga päevad on märgitud rohelisega ja pingelised päevad punasega.

Almanahh on allaletavas PDF- formaadis ja tellitav e-posti teel

Hind 19,90 eurot

Toimetatakse pärast makse laekumist

Kuidas tellida:

Tee ülekanne 19,90 eurot allolevale arvelduskontole,

MTÜ Astrologos  EE08 2200 2210 7977 6490,

Saada maksekinnitus e- posti teel aadressile lunaria.astroloogia@gmail.com

Pärast makse kinnitamist saadetakse Astroloogiline Kuualmanahh 2024 teie antud E-posti aadressile kahe tööpäeva jooksul.

Tee teadlikumaid valikuid ja avasta oma aja peidetud võimalused Astroloogilise Kuualmanahhi abil!