Kirjalikud analüüsid

Analüüsi tellimine e- posti aadressil lunaria.astroloogia@gmail.com

Analüüsi maksmine: tellimuse alusel saadetakse teie e- postile ettemaksuarve. MTÜ Astrologose pangarekvisiidid on märgitud ettemaksuarvel. Ülekande tegemisel kirjutage selgitusse millist analüüsi te soovite. Valmis analüüs saadetakse teie antud e- posti aadressil olenevalt järjekorra pikkusest, kuid mitte hiljem kui 14-ne tööpäeva jooksul.

AASTA ÜLEVAADE

Aasta ülevaade sisaldab aasta teema, aasta valitseja, aktiveerunud eluvaldkonnad, soodsad ja ebasoodsad ajad.

Vajalikud andmed on sünnikuupäev, kellaaeg ja koht.

Hind 85€

LAPSE SÜNNIKAART

Kuna küsimuses on nimelt lapse sünnikaart, siis vaatleme ainult tema põhiolemust, mis koosneb neljast komponendist,  tõusumärgist, päikesemärgist, kuumärgist ja sünnikuu faasist. Tõusumärk (AC)  on sodiaagimärk mis on sünnihetkel tõusmas idahorisondilt, ning on seotud sünniga ja füüsilise kehaga. Tõusumärk näitab inimese personaalseid omadusi ja seda kuidas inimene end maailmale näitab. Päikesemärk (mida meist enamus teab)  sümboliseerib tahet, loovust ja  identiteeti.  Kuumärk esindab tundeid,  see näitab millist ümbrust laps vajab et tunda end turvaliselt ja kuidas ta alateadlikult reageerib.

Vajalikud andmed lapse sünnikuupäev, kellaaeg ja koht.

Hind 25€

PARIMA AJAHETKE LEIDMINE

Parima ajahetke  valimine sinu poolt antud aja raamides. Näiteks abiellumiseks, firma loomiseks, tehingu tegemiseks, lepingu sõlmimiseks, reisimiseks jne.

Hind 95€

INIMSUHETE ANALÜÜS

Analüüsida saab näiteks parterlust, lapse ja vanemate , töö-ja äriparterite vahelist suhet.

Vajalikud andmed on  analüüsitavate sünnikuupäev, sünnikellaaeg (kellaaja puudumisel saab infost 80%) ja sünnikoht.

Hind 120€

ISIKLIKUD MAJANDUSLIKUD TSÜKLID JA PÖÖRDEPUNKTID 

Öeldakse et tahtejõuga on võimalik saavutada kõike, kuid on aegu kui miski ei suju ja on aegu kui asjad lihtsalt voolavad ilma suurema pingutamiseta. Edu võti on ajas- tsüklite teadmine annab sulle võimaluse oma elu paremini juhtida.

Hind 55€